خانه - پایگاه دانش کارجویا - ۵ ابزار جذاب هوش مصنوعی

۵ ابزار جذاب هوش مصنوعی

فهرست مطالب

۵ ابزار جذاب هوش مصنوعی

شاید اخیرا چت بات جدید یعنی چت جی پی تی را زیاد در اینترنت شنیده باشید اما امروز در این مقاله شما را با ۵ ابزار جذاب هوش مصنوعی آشنا می کنیم که ممکن است هر کدام از این وب سایت ها در آینده همانند چت جی پی تی به یک پروژه موفق تبدیل شوند یا شاید هم برای کارایی بهتر با پروژه های حال حاضر ادغام شوند. در هر صورت آینده هوش مصنوعی با سرعت بسیار در حال پیشرفت است.

1624911277 you lead کارجویا

هم اکنون کمپانی های بزرگی همچون مایکروسافت، گوگل و … در صدد هستند تا همانند شرکت Open AI هوش مصنوعی را به محصولات و ابزارهای خود اضافه کنند در همین راستا مایکروسافت اخیرا بینگ جدید را معرفی کرده که برای آشنایی بیشتر با این ابزار می توانید به مقاله بینگ جدید چیست؟ مراجعه کنید.

 

  1. وب سایت Vidyo.ia

اولین وب سایت app.vidyo.ia است که بعد از آپلود یک ویدیو طولانی در آن این ابزار هوش مصنوعی برای شما ویدیو را به ریلز، شورت ویدیو، تیک تاک و قسمت های کوتاه تبدیل می کند اما همانطور که مستحضر هستید متاسفانه ابزارهای هوش مصنوعی در حال حاضر زبان فارسی و بسیاری دیگر از زبان های دنیا را به خوبی پشتیبانی نمی کنند این وب سایت هم از این قاعده مستثنی نیست.

Vidyo.ia

این ابزار هوش مصنوعی پس از بازنگری ویدیو قسمت های ویدیو را انتخاب می کند و آن را به ریلز یا شورت ویدیو تبدیل کرده و حتی زیرنویس هم به ویدیو اضافه می کند، در نهایت ویدیو را در قالب های مختلف در اختیار کاربر قرار میدهد.

  1. وب سایت elevenlabs.io

اگر نیاز دارید شخص سومی متنی را برای شما بخواند این وب سایت می تواند بسیار کاربردی باشد. قاعدتا این ابزار نیز برای زبان انگلیسی بهینه شده است. برای استفاده از این امکان کافیست متن خود را در قسمت مورد نظر جایگذاری کرده و پس از انتخاب شخص گوینده آن را به صدای صوتی تبدیل کنید.

yLrPAhZPwg89Apq9 کارجویا

  1. وب سایت ai-website-builder

به طور خلاصه و مختصر در این وب سایت کاربر میتواند در طی مدت ۳۰ ثانیه وب سایت طراحی کند. برای این کار بعد از مشخص کردن لوکیشن یا مکان کاربر، طی چندین سوال که توسط این ابزار هوش مصنوعی مطرح می شود و شما باید به آن پاسخ دهید وب سایت طراحی می شود و در دسترس قرار می گیرد.

از قابلیت های جالب این ابزار آن است که اگر هر قسمت از وب سایت طراحی شده باب میل شما نباشد تنها با کلیک کردن در قسمت مورد نظر توانایی تغییر در آن خواهید داشت.

  1. وب سایت stockai

این وب سایت برای کاربرانی به دنبال عکس، کارت پستال و یا تصاویر منحصر به فردی هستند بسیار قابل استفاده است چرا که تصاویر موجود در این وب سایت وجود خارجی ندارند و کاملا توسط هوش مصنوعی ساخته شده که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است.

stockai00 کارجویا

شاید در میان تصاویر موجود در وب سایت، موارد عجیبی را مشاهده کنید که طبیعی است چرا که هنوز هوش مصنوعی بی نقص نبوده و در حال حاضر در بعضی جاها مرتکب اشتباه می شود.

  1. وب سایت autodraw

و در نهایت وب سایت جذاب و سرگرم کننده آخری که در این مقاله معرفی می شود وب سایت autodraw است.اگر نقاشی شما خوب نیست تنها با کشیدن تصویر مورد نظرتان در صفحه ابتدایی این وب سایت هوش مصنوعی قادر خواهد بود که عکس اصلی آن را برای شما پیدا کند.

google autodraw ai experiment کارجویا

این تصاویر می توانند به صورت وکتور در اختیار کاربر قرار گرفته تا در پروژه های خود از آن استفاده نماید.

سخن پایانی

در انتها باید به این نکته اشاره کرد که با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی تعداد وب سایت ها و ابرازهای کاربردی هوش مصنوعی روز به روز در حال افزایش هستند و ما در این مقاله سعی کردیم که ۵ مورد از آن ها را به شما معرفی کنیم. امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید. سپاس

Yaser
Yaser

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *