white کارجویا

برای تو

درباره ما

کارجویا معتبر ترین سامانه ارتباط کارجو با کارفرما هستش، پس رزومه شما هم به همون اندازه معتبره، یکی از چیز هایی که به رزومت اعتبار می بخشه اینه که توی کارجویا برای هر مهارتت باید گواهی داشته باشی یا اینکه چند تا نمونه کار مرتبط با اون مهارت از خودت ارائه بدی …

شاید برای مهارت هات مدرک نداری؟ نگران چی هستی؟ کارجویا برات آزمون مهارت سنجی داره

Group 844 کارجویا

نشان کارجویا با توجه به شعار ما یعنی “برای تو” طراحی شده که حرف U به صورتت مخفف برگیرنده مفهوم “برای تو” بوده و لبخند رضایت فرد رو به همراه داشته و از نماد اثر انگشت هم برای ثبت هویت و ایجاد رزومه در وبسایت ما استفاده شده. در لوگو تایپ نیز به نشان فوق اشاره شده

لوگو کارجویا
لوگو کارجویا انگلیسی

فونت ایران سنس پرطرفدارترین فونت فارسی در سال‌های اخیر بوده است. کافه بازار، دیوار، آپارات، اسنپ و صدها وب سایت و اپلیکیشن برتر ایرانی از ایران سنس استفاده می‌کنند.
علت اصلی محبوبیت فونت ایران سنس در میان طراحان و کاربران ایرانی خوانایی آن است. دکتر حسین سامانی در پژوهشی با عنوان مقایسۀ آستانۀ مطلق خوانایی ده فونت پرکاربرد فارسی در خواندن به شیوۀ RSVP ده فونت پر کاربرد فارسی را در محیط کنترل شده مورد بررسی قرار داده و در این میان فونت ایران‌سنس بیشترین امتیاز را کسب کرده است.

mobile 1024x692@2x کارجویا

رنگ آبی نشان دهنده آرامش و مسئولیت پذیری و قابل اعتماد بودن هستش و از طرفی رنگ بنفش شامل مفاهیمی چون خلاقیت و تخیل هستش که همه این مفاهیم رو هم در اساس کارجویا و نیز طراحی اون می تونید ملاحظه کنید.
در رنگ بندی سایت از قانون 60-30-10 که از مفاهیم اساسی UI/UX هست، استفاده شده: 60 متعلق به رنگ سفید، 30 متعلق به رنگ بنفش و 10 منتعلق به رنگ آبی می باشد.

Group 951@2x کارجویا

در تصویر سازی کارجویا تلاش شده که از شخصیت پردازی و استفاده از یک کارکتر در سایت بهره برده شود.
با توجه به رنگ بنفش و مفاهیم تخیل که شاید ذهن بشر فضا رو بیشتر از هر مکان دیگه ای تخیل کنه از کارکتر فضانورد در سایت استفاده شده.

Group 938 کارجویا
فوتر کارجویا
لوگو کارجویا انگلیسی

همکاری با ما

سوالات متداول

تماس با ما

برندینگ

همکاری با ما

سوالات متداول

تماس با ما

برندینگ